Владимир Цивкач публикует статью
5 февраля 2011, 11:25
292
Анонс:
Фракція «Блок Юлії Тимошенко» у Київській міській раді вимагає від Київського міського голови Леоніда Черновецького і секретаря Київради....

БЮТ вимагає від Черновецького поіменно назвати тих, хто дерибанить землю

Фракція «Блок Юлії Тимошенко» у Київській міській раді вимагає від Київського міського голови Леоніда Черновецького і секретаря Київради Олеся Довгого оприлюднити поіменне голосування депутатів Київради за рішенням про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва і експлуатації житлових будинків, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі, відповідно до якого було передбачено виділення 23,4 га землі за 10 соток 234 фізичним особам.

Як повідомляє прес-служба депутатської фракції БЮТ у Київраді, про це йдеться у відкритому листі фракції.

У БЮТ нагадують, що рішення було ухвалене під час пленарного засідання Київської міської ради 2 березня 2010 Як заявляють депутати, що відповідають більш ніж 200 клопотань цього рішення про виділення землі не містили або реєстраційного номера, або дати подання, що є не тільки неправомірним, але і свідчить про махінації з виділенням землі.

У БЮТ переконані, що роздача землі по 10 соток здійснювалася підставним особам, і тому депутати не брали участі в голосуванні з цього питання, покинув сесійну залу у повному складі і забравши свої картки для голосування.

«Проте рішення знайшло підтримку 64 депутатів більшості Київради - депутатів Блоку Черновецького, Блоку Литвина і Партії регіонів - в той час, як керівництво Партії регіонів звинуватило саме фракцію БЮТ у голосуванні за ухвалення даного рішення», - наголошується у відкритому листі.

Для того, щоб документально підтвердити безпідставність звинувачень Партії регіонів у міськраді на адресу БЮТ, останні вимагають оприлюднити результати зазначеного голосування 2 березня і припинити практику приховування поіменного голосування.

«У разі відмови надати цю інформацію, ми залишаємо за собою право поставити в сесійній залі питання про відсторонення секретаря Київради Довгого від головування на пленарному засіданні», - заявляють в БЮТ, повідомляє УНІАН.

 

Інформацію взято з: http://www.svdevelopment.com

Владимиру Цивкачу это нравится
Улучшить сайт Соцсети