Владимир Цивкач публикует статью
5 февраля 2011, 11:30
1948
Анонс:
На місці, де раніше знаходився хімічний завод «Радикал», київська влада вирішила спорудити кілька житлових будинків......

Черновецький побудує будинки для бідних на зараженої ртуттю землі

На місці, де раніше знаходився хімічний завод «Радикал», київська влада вирішила спорудити кілька житлових будинків. Про це «Діловий столиці» повідомив начальник ГУ житлового забезпечення Михайло Голиця.

«Зараз ми розробляємо проект кількох багатоповерхових будинків в цьому районі», - сказав він.

Перший ділянку на перетині вулиць Лебедєва та Червоноткацькій сесія Київради вже виділила. 65 депутатів проголосували за те, щоб передати його в постійне користування комунальному підприємству «Жітлоінвестстройбуд-УКБ».

Представники опозиції вважають, що забудовники таку ділянку б не купили, оскільки не змогли б реалізувати там житло. Ймовірно, саме тому влада вирішила виділити його комунальному підприємству, яке побудує там безкоштовне житло для незахищених верств населення.

«На цій же сесії міськради було прийнято рішення про створення фонду соціального житла, будівництво для якого буде профінансовано з міського бюджету. Я не здивуюся, якщо більшість безкоштовних квартир виявляться саме на перетині вулиць Червоноткацькій і Лебедєва », - сказав виданню один з опозиційних депутатів.

Екологи впевнені, що життя в новозбудованих будинках буде вкрай небезпечною.

«Життя в такому місці - це пряма дорога на цвинтар. По токсичності дану ділянку можна сміливо порівняти з епіцентром Чорнобильської зони. Півстоліття хімічного виробництва так сильно забруднили грунт, що очистити його дуже складно і дорого.

Коли ми перевіряли цей наділ, виявилось, що з 25 процедур очищення, рекомендованих Міністерством екології, було проведено не більше семи. У таких умовах жити там захоче тільки самовбивця », - розповів виданню директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

 

Інформацію взято з: http://www.svdevelopment.com

Агентство недвижимости РИЭЛТОРВладимиру Цивкачу это нравится
Улучшить сайт Соцсети