Владимир Цивкач публикует статью
12 февраля 2011, 10:34
834
Анонс:
В Івано-Франківській області викрили голову сільради...

На Прикарпатті голова сільради незаконно виділив понад три гектари землі

В Івано-Франківській області працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили голову сільради, землевпорядника зазначеної сільради й начальника районного відділу регіональної філії державного підприємства Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України земельних ресурсів в незаконній передачі трьом громадянам більше трьох гектарів землі.

Про це повідомили в ДЗГ МВС України, пише Кореспондент.

Відповідно до повідомлення, зазначені посадові особи в 2007 році підробили рішення сесій сільради та незаконно видали державні акти на право власності на земельні ділянки (загальна площа 3,1 га) трьом місцевим жителям.

У результаті протиправних дій правопорушників, говориться в повідомленні, державі завдано збитків на суму понад 1,1 млн гривень. Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 і ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем і службова фальсифікація).

Як повідомлялося раніше, в Чернівецькій області правоохоронці затримали представників органів державної влади та місцевого самоврядування одного з районів області, які вимагали за земельні ділянки в Карпатах 300 тисяч доларів.

Ждерело інформації:       http://www.svdevelopment.com/ua


Консалтингова компанія "SV Development"
Агентство недвижимости РИЭЛТОР это нравится
Улучшить сайт Соцсети