Владимир Цивкач публикует статью
10 января 2012, 11:51
539
Анонс:
Нарешті, сталося! Всі мої друзі і просто знайомі поздоровляють мене з тим, що тепер у мене є свій будинок....

Які прикмети приносять щастя в новий будинок?

Нарешті, сталося! Всі мої друзі і просто знайомі поздоровляють мене з тим, що тепер у мене є свій будинок. Насправді не будинок, а квартира, але все-таки ... все ще попереду. Звичайно, відчуття від одержання нерухомості у власність словами не передати. Але, здається, що от тільки зараз життя-то і починається.


Після завершення ремонту й купівлі всієї необхідних меблів, справа залишається за малим - влаштувати новосілля. А перед тим як в'їжджати в новий будинок, я вирішила дізнатися, дотримання яких візьме принесе нам щастя? Звичайно, хтось назве все це забобони і буде правий, але, тим не менше, дотримання більшості традицій приносить удачу. Нехай пощастить всім, хто вступає в новий етап свого життя.

Отже, перш за все, квартиру необхідно "почистити" від негативних енергій. Для цього підійде сайт сушеного звіробою, свічка з церкви або пахощі із запахом лаванди.

Перше коло ви робите, починаючи від дверей, проти годинникової стрілки, з метою спалити весь накопичений негатив, потім за годинниковою стрілкою, представляючи собі, як добре ви будете жити в новому будинку.

Потім, встав перед дверима, витягніть руки долонями вгору і уявіть, що ви ставите захисний щит перед вхідними дверима квартири. Якого кольору буде цей щит - вирішувати вам.

Золото, фіолетовий або ліловий колір принесе у ваш будинок багатство. Рожевий і червоний кольори обіцяють любов і ніжні відносини в родині. Синій, сірий забезпечать успіх у бізнесі. Жовтий, оранжевий, зелений - принесуть здоров'я. Срібний або білий допоможуть залучити в будинок хороших людей і помічників.

Другим етапом є завдання подружитися з будинковим. Кращий спосіб для цього - влаштувати бенкет на весь світ, а просто кажучи - вечірку з близькими друзями і смачними наїдками. При цьому добре б, щоб на столі був Новосельна коровай - символ благополуччя і достатку в домі.

Рекомендується відзначати новосілля двічі - перший раз для найближчих людей у перші вихідні після переїзду. Другий раз вже для численних гостей, коли перестанете себе відчувати гостями в новому будинку.

Доброю прикметою вважається також забрати з собою віник зі старої квартири. Якщо у вас раніше жив домовик, покличте його з собою.

Можна пустити перший в будинок кошеня, а можна і собаку. Тварини відчувають сприятливі місця. Вважається, що кішка лягає на місце з негативною енергетикою і "бере її на себе", а от у те місце, куди лягла собака, можна поставити ліжко, собаки краще відчувають місця сприятливі.

Не забудьте повісити підкову на вхідні двері так, щоб кінці її дивилися вгору, таким чином, сприятлива енергія в будинку буде накопичуватися. Якщо підкову повісити вниз ногами, то все добро з дому витече. Можна також повісити її у формі літери "С", це буде означати, що в будинку живе Щастя.

Звичайно, можна не звертати уваги ні на які прикмети та іншу містику, але так хочеться вірити, що все в твоїх руках. Головне - ставитися до всього спокійно і з почуттям гумору. Колись для мене окрема квартира була нездійсненною мрією, а тепер - будь ласка, ось вона, моя. А все почалося з того, що я вирішила для себе - мрії збуваються!

Автор: Олександра Симонова

Агентство недвижимости РИЭЛТОРЮридическая фирма "Барристер" и еще 1 пользователю это нравится
Улучшить сайт Соцсети