Владимир Цивкач публикует статью
10 января 2012, 16:59
448
Анонс:
Коли розпочинається новий рік, хочеться вірити, що саме у цей час здійсняться усі мрії та бажання. А все заплановане вдасться зробити.......

Астрологічні нісенітниці...всі за і проти

Досить часто у наші плани вносить корективи ситуація в країні. Який же буде 2012-й і чи варто остерігатися високосного року — у традиційному прогнозі для “ГАЗЕТИ” від астролога із м. Дубна Ірини Кравець.
— У минулі роки ситуація складалася так, що наступні дванадцять місяців не були гіршими від попередніх. На жаль, у 2012 році не варто чекати покращення. І Україні на допомогу вищих сил сподіватися не доводиться. Лише конкретні кроки допоможуть вирішити проблеми, яких буде чимало. 2012 — рік контрастів та протиріч. І загалом 2012-й можна поділити на два етапи: до “Євро-2012” і після, — зауважує Ірина Кравець. — Загостряться соціальні проблеми, особливо після чемпіонату Європи з футболу, вони досягатимуть пікових моментів. Влада до Євро залагоджуватиме соціальні протиріччя. Після нього на нас чекають великі неприємні несподіванки. Надії і очікування людей не виправдаються. Відтак, виникатиме чимало заворушень. Адже загальний добробут не покращиться, безробіття зростатиме, кількість робочих місць зменшуватиметься.
Але наступний рік багатий на різні цікаві події, тому і блискучі досягнення порадують людей. До речі, 2012-й вдалий для операцій з нерухомістю.
А от погода наступного року буде ще мінливішою.
— Ми все більше відчуватимемо зміни, які приносить глобальне потепління, врожаї будуть меншими, ніж цьогоріч, — наголосила Ірина Кравець.
Політика
На Україну чекає чимало змін у відносинах з сусідами.
Після певних ситуацій стосунки з Росією можуть зіпсуватися. Натомість Європа чекає від України конкретних кроків. Але вони навряд чи будуть, тому Захід дещо розчарується в нашій державі й ухвалить не дуже приємні рішення для нас, — прогнозує Ірина Кравець. — Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вийде на волю. І якщо раніше зорі не пророкували їй подальшої вдалої політичної кар’єри, то тепер перспектива на майбутнє досить гарна.
Вибори, які відбудуться восени, принесуть несподівані результати. Багато політичних партій у парламент не пройдуть, але опозиційні сили отримають багато місць.
Гроші
Ситуація з фінансами буде хиткою. У першій половині року гроші будуть, а під кінець їх катастрофічно не вистачатиме. Ціни зростатимуть, добробут погіршиться. Тож і купівельна спроможність буде на низькому рівні. Влада залагоджуватиме ситуацію штучно. І ситуація складеться таким чином, щоб усе-таки, попри великі труднощі з грошима, під кінець року була можливість зробити необхідні виплати.
Суспільство
Люди будуть невдоволені ситуацією в країні. Вони втомилися від тяжкого життя.
— Безробітних стане більше, негараздів, пов’язаних з браком грошей, у кожного буде ще більше. Соціальне напруження зростатиме, і люди готові до змін. Тому й виникатимуть протести серед населення. Українці само організовуватимуться і будуть виходити на вулиці, щоб захистити свої права, — говорить астролог.
У 2012 особливих реформ чекати не варто.
— У медичній галузі реформування не буде, люди хворітимуть і надалі. На дорогах не зменшиться кількість трагічних випадків. Ризик збільшення трагічних випадків з молоддю зростає, тому варто бути обережними.
Сім’я
Попри забобони, що у високосний рік шлюб брати не варто, Ірина Кравець запевняє: саме 2012 — сприятливий для створення сім’ї:
— І взагалі наступного року людям варто сконцентруватися на родині, саме у ній шукати підтримки, допомоги. Приділіть більше часу дітям. І вони порадують вас своїми успіхами і досягненнями.
Євро-2012
На чемпіонат Європи з футболу, який відбудеться влітку наступного року, Україна покладає великі надії.
— У нас максимально хочуть заробити на цьому чемпіонаті, втім не все заплановане вдасться, будуть неприємності, пов’язані з самою організацією Євро-2012, — зауважила Ірина Кравець. — Іноземці не розумітимуть, як у країні, де людям не вистачає грошей, можуть бути такі високі ціни.
— Уболівальники чекають хороших результатів від нашої збірної, але вони будуть дещо розчаровані, — додала пані Ірина.

Прогноз на кожен місяць від Ірини Кравець

Січень
Місяць святкового настрою і піднесення. Багато українців подорожуватимуть. У січні бізнесові справи починати не варто. Якщо запланували переїзд, то також краще його відкласти.
Лютий
Місяць важкий. На дорозі треба бути обережним. Високий ризик травматизму. У лютому можливі несподівані втрати. Альтернативні рішення знайти буде складно. У сімейних стосунках відчуватиметься дисгармонія. Тому розв’язання проблем не пришвидшуйте. Проте нові важливі справи починати можна — на них чекає гарна перспектива. Але пам’ятайте, що починати треба помірковано і не поспішати.
Березень
Завжди для України це невдалий місяць. У людей буде чимало проблем, вони відчуватимуть несправедливість, нестабільність. На нас чекає чимало розчарувань, конфліктних ситуацій. Хоча у сім’ях пануватиме злагода, успіхи дітей тішитимуть батьків. Багато хто зустріне кохання і стане щасливим.
Квітень
У квітні відкриються нові перспективи, люди зможуть заробити гроші. Нестабільність і невпевненість ще відчуватимуться, але попри це справи помаленьку йтимуть вгору. Тому можна розраховувати на підтримку друзів і партнерів.
У цьому місяці люди дізнаються чимало неприємних новин. А трагічних смертельних випадків стане більше.
Травень
В останній місяць весни на нас чекатиме успіх. Настрій значно покращиться, люди досягнуть поставлених цілей. Травень сприятливий для роботи, у багатьох з’являться нові шанси. Щоправда, духовний звязок і взаємопідтримка будуть втрачені.
Червень
На початку літа — великий ризик дорожньо-транспортних пригод, у тому числі з трагічними наслідками. Батькам варто особливу увагу приділити дітям. До кінця червня дізнаємося неприємну новину, пов’язану із сусідами.
Липень
У цей час варто зупинитися і проаналізувати ситуацію. Багато хто відчуватиме фінансові проблеми. Люди побачать розбиті ілюзії, відчують, що важливе пройшло повз. Ситуація із соціальними проблемами нагнітатиметься. І замість того, щоб планувати відпочинок, люди думатимуть, як і за що жити далі.
Серпень
Гарний час для стосунків та кохання. Діти потребуватимуть уваги. Спілкування з рідними та друзями принесе радість. Хоча у серпні буде чимало шокуючих новин, надалі зростатимуть соціальні проблеми. Місяць невдалий для бізнесових справ, багато матеріальних втрат. Попри те, що гроші буде складно заробити, витрати зростатимуть.
Вересень
Цей період 2012 року буде не надто продуктивним. У партнерських стосунках виникатиме чимало конфліктів. Ситуація напружуватиметься. Але вдома буде затишок і спокій.
Жовтень
Це місяць розбитих ілюзій і матеріальних втрат. На цей період краще не планувати важливих робочих справ. Успіх і захист вищих сил на них не чекатиме. Навіть у перевірених партнерських стосунках виникне напруга. Люди відчуватимуть інтригу, обман.
Листопад
Багато приємних новин, пов’язаних зі змінами. Новини для більшості приємні, хоча протиріч, які стосуються влади, вистачатиме. Фінансові труднощі відчуватимуться, але наприкінці місяця ситуація поліпшиться.
Грудень
У грудні люди відчують гостру нестачу грошей. У матеріальному плані дуже важкий місяць. Зросте небезпека ДТП. Але рік закінчиться гарними новинами, перспективами і надією на те, що все налагодиться і буде краще. Соціальна напруга зменшиться.


Оксана КОНОПАЦЬКА
Агентство недвижимости РИЭЛТОРВладимиру Цивкачу это нравится
Улучшить сайт Соцсети