Владимир Цивкач публикует статью
3 февраля 2012, 09:18
684
Анонс:
У Черкаському міськвиконкомі підпільно працює група „чорних рієлторів”. Вони відслідковують безгосподарні земельні ділянки,,,

«Батьківщина»: У черкаському міськвиконкомі працюють „чорні рієлтори”?

У Черкаському міськвиконкомі підпільно працює група „чорних рієлторів”. Вони відслідковують безгосподарні земельні ділянки, що з різних причин залишились без власників або їхні власники на даний момент знаходяться далеко за межами Черкас, — і продають їх. Про це на прес-конференції заявив голова Черкаської обласної організації ВО „Батьківщина”, депутат облради Анатолій Бондаренко.

Прикладом тіньового ринку землі депутат назвав історію, яка цього року трапилась із Олександром Коваленком, що мав будинок за адресою вулиця Пушкіна, 9. Про це писала місцева газета «Нова молодь Черкащини». Молодий чоловік відбував термін покарання у в’язниці і мав повернутись додому у серпні. Але у червні будинок Коваленка зруйнували невідомі, за словами очевидців, використавши комунальну техніку, а земельна ділянка була продана. І це при тому, що в БТІ будинок досі перебуває на обліку, як власність прабабусі і бабусі Коваленка, і чоловік досі там прописаний. Коваленко також довідався, що за фактом підроблення документів міліцією порушено кримінальну справу, але розслідування не просувається.

„Я звернувся з відповідними зверненнями до прокуратури області та обласного УМВС, — повідомив Анатолій Бондаренко, — однак після довгого зволікання отримав відписки: від прокуратури області, що моє звернення перенаправлено до прокуратури міста, а з управління міліції – до Соснівського райвідділу”.

Дуже дивно, на думку депутата, чому такий кричущий факт на став предметом негайного втручання обласних правоохоронців.

„Зазвичай, „спускання” подібних скарг і звернень на нижчий рівень означає, що справу хочуть поховати. І тут два варіанти: або правоохоронці самі не зацікавлені в об’єктивному розслідуванні, або їм просто начхати”, — підкреслив Бондаренко.

Агентство недвижимости РИЭЛТОРИвану Змейчуку и еще 1 пользователю это нравится
Коллеги, подкорректируйте статью, пожалуйста. Я понимаю, что это важная для Вас тема, но это не повод печатать ее дважды на одной странице.
3 февраля 2012, 11:27
нравится
Дякую Тамара, ( опечатка )...
3 февраля 2012, 12:02
нравится
Вчера смотрел по ТВ Олейника-депутат ПР.
он заявил-живем по Законам и прилогаем усилия к выравниванию ситуации.
Может имеет смысл обратиться прямо к нему?
В любом смысле ЭТО может коснуться каждого из нас.
Внимание к таким вопиющим фактам беспридела как минимум уже не безразличие.
3 февраля 2012, 12:51
нравится
Улучшить сайт Соцсети